Když pejskovi našli nádor, majitelé ho vzali na epický výlet napříč USA

Rakovina je nelítostné, zákeřné onemocnění, které si své cíle nevybírá – dokáže zničit život opravdu každému. Lidem, a stejně tak i zvířatům. Dalším důkazem nevyzpytatelnosti tohoto nádorového onemocnění, je že se nesoustředí pouze na jeden živočišný druh.

Smutnou diagnózu se dozvěděl i majitel pejska Poha, Thomas Neil Rodriguez. Jeho pejskovi našli veterináři dva zhoubné nádory, se kterými se již bohužel nedalo nic dělat. Thomas a jeho, tehdy ještě snoubenka, Goumada, nevěšeli hlavu, a rozhodli se pejskovi připravit ještě jedno obrovské dobrodružství.

Cestu křížem krážem po celých Spojených státech amerických! Poha se svými majiteli procestoval napříč USA přes 63,000 kilometrů – koupal se v oceánech, užil si novoroční ohňostroj, navštívil Disneyworld i Santa Clause, prohlédl si nejznámější památky a nechyběl samozřejmě ani Hollywood. Třešničkou na dortu však bylo to, že se Poha zúčastnil svatby svých majitelů.

I když jde o krásné završení života, úplný konec je i smutný. Thomas a Goumada již měli stanovený termín u veterináře, kdy pejska dají uspat, Poha však zemřel ještě předtím, během návštěvy Toronta. Odešel však ve společnosti svých milovaných a věříme, že s úsměvem na tváři.

1

1 / 14 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Doporučené

loading...
error: Obsah je chtáněn !!